Doprava svatebčanů

Limuzina transport

S naší limuzínou si zpříjemníte jeden z nejkrásnějších dní ve Vašem životě, na který budete Vy a Vaši svatební hosté jistě velmi dlouho vzpomínat. Budeme Vás hýčkat v luxusním interiéru 8,6 metrů dlouhé limuzíny Lincoln Town Car vybavené mimo jiné i střešním oknem, které Vám umožní prožít něco podobného jako Julia Roberts ve filmu “PRETTY WOMAN“.

Po celou dobu se Vám bude věnovat náš profesionální řidič, pro kterého je slušné a odpovídající chování samozřejmostí.

 

GaPe organizuje:

Doprava svatebčanů a přemisťování z místa na místo je velmi náročný úkol. Dokážeme zařídit netradiční vozidla i organizaci kolony aut mezi jednotlivými místy. Z domu na svatební obřad, z obřadu na svatební hostinu. Vyberte si, jakou svatbu chcete, a my Vám zařídíme dopravu – moderní svatba si žádá limuzínu nebo luxusní vůz, romantická svatba pak kočár tažený koňmi či historická vozidla, nebo byste raději tradiční vesnickou veselici s hasičským vozem? Dejte nám inspiraci, my to pro Vás zařídíme.

Zajistíme pro Vás:

dopravu svatebčanů na místo konání obřadu a hostiny

– odvoz hostů z oslavy
– okamžitý odvoz hostů z oslavy na odpočinutí (tato služba je zejména pro těhotné ženy, matky s dětma, starší hosty)
– dekorační a květinovou výzdobu vozů
– organizaci svatební kolony vozidel
– zajištění parkovacích míst v místě obřadu a hostiny

reference-vyzdoda-auta doprava autem

Zajistíme veškerou organizaci kolony vozů včetně zasedacího pořádku. Na nic nemusíte myslet Vy, na vše budeme myslet my. Kontaktujte nás a domluvte si první nezávaznou konzultaci ZDARMA a náš svatební koordinátor Vám na základě Vašich přání a požadavků připraví svatbu na klíč.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.