EVROPSKÁ ASOCIACE svatebních koordinátorů

Účastníme se kurzů pro svatební koordinátory

Koordinátoři GaPe se opět zúčastnili 2.3. 2013 kurzu pro profesionály, která pořádá evropská asociace Svatebních Koordinátorů ve spolupráci s PragueWeddings.com a Svatby.cz. 

Profesionální koordinátoři svateb z Gape

Svatební studio GaPe má více jak desetiletou tradici v pořádání svatebních obřadů, hostin i slavnostních párty, oživení s jinými profesionály však vždy vítá a předávání zkušeností dokáže podpořit růst svatebních agentur na trhu.

Nikdo nemůže ve svůj svatební den myslet úplně na všechno. Díky svatebním koordinátorům však můžeme většinu věcí vypustit z hlavy. Nebylo by proto dobré mít více profesionálních koordinátorů a pomocníků při našem slavném dnu? Nebylo by dobré zorganizovat více kurzů a zaměřit se třeba na začátečníky, pokročilé nebo dokonce na majitele agentur?

Třeba se povede zvednout počet svateb ročně jenom proto, že služby svatebních koordinátorů budou profesionální, ale samozřejmě dostupné. Mít na svatbě svého koordinátora je velké ulehčení nejen pro nevěstu, ale i pro všechny svatebčany. Nemějte ve SVÉM dni žádné starosti. Prostě se pozvěte na svou vastní svatbu…

Existují i svatební kurzy pro nevěsty.