Na svatbu zařídíme

Svatební agentura GaPe – to je svatba podle Vašich představ. Dokážeme pro Vás svatbu vymyslet, navrhnout a zrealizovat.

Našim cílem je hlavně na spokojenost našich zákazníků – Vás. Realizujeme celé svatby na klíč, tak dílčí úkony jako organizace obřadu či hostiny.

Partnerem svatební agentury GaPe je vizážistka Lucie Loudínová

Profesionální vizážistka s dlouholetou praxí v oblasti líčení a kosmetiky.Zkušenosti sbírá od nejlepších českých vizážistů. Nabízí líčení pro slavnostní příležitosti, svatební líčení, reklamní líčení, módní přehlídky, foto make-up, extravagantní líčení. V Salonu U Zlatého klíče v ulici Fráni Šrámka 130 v Písku nabízí kromě líčení také kosmetické ošetření, masáže a pedikúru. Pracuje převážně se španělskou dekorativní kosmetikou Stage Line.

Účastnice letošního mistrovství ČR v make-upu. Externí spolupráce s internetovým magazínem Proženy.cz a Make-up institutem Praha (např. líčení v rámci letošního mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech). Publikuje v odborných kosmetických časopisech a internetových magazínech.

Partnerem svatební agentury GaPe je módní návrhářka Alice Tampová

Salon se zabývá ruční výrobou klobouků, pokrývek hlavy, různorodých doplňků a šatů. Na výrobě se může podílet svými názory každý zákazník. Pokud ale nemáte konkrétní představu, poradím Vám a zhotovím návrh. Průběh výroby je vždy pravidelně konzultován se zákazníkem tak, aby došlo k naprosté shodě. Každý kus je ručně vyrobený originál. Vyrábím tyto druhy pokrývek hlavy: Civilní, dobové, slaměné, přízdoby a mnohé další dle domluvy. Dále vyrábím: Samostatné šaty, nebo šaty s veškerými módními doplňky (šperky, klobouky aj.) dle domluvy) a veškeré civilní oblečení.

Partnerem svatební agentury GaPe je Michal Kindl – živá hudba pro svatby, narozeniny, firemní akce

Zpěvák, pianista, moderátor a DJ – nabízí živou hudbu pro svatby, narozeniny a firemní akce. V repertoáru   naleznete všechny hudební styly od popu, jazzu, rocku, swingu, oldies, disco, country, latiny až   po italskou a dechovou muziku. Produkce se hodí jak do hudebních klubů, kaváren, hotelů, tak   i pro příležitost různých druhů oslav, svateb, firemních a prezentačních akcí. Součástí vystoupení je také reprodukovaná hudba a světelná show, kterou je možné zahrnout do produkce v nočních hodinách.

Od svých patnácti let Michal Kindl již vystupoval na více než 500 akcích, působil jsem 10 měsíců jako zpěvák a klavírista na zábavní lodi FUN SHIP v Norsku, zúčastnil se několika talentových soutěží,  složil více než 20 vlastních skladeb a hudební svět je pro mě vším.

Proč si vybrat na Vaší akci právě Michala Kindla?

 • 100 % profesionální živá hudba + moderace
 • 50 min živé produkce / již žádné dlouhé přestávky
 • Až 12 hodin souvislé živé produkce / piano + zpěv
 • Možnost propojení s DJ a světelnou show ve večerních hodinách
 • Široký repertoár pro všechny generace
 • Dlouholeté zkušenosti
 • Nízká cena

Partnerem svatební agentury GaPe je Nara – Centrum kosmetiky a krásy

 

Centrum Nara využívá dlouholetých zkušeností péče o klienty od roku 1996. Zaměřujeme se na kompletní služby v péči o celé tělo. Využíváme velmi kvalitní kosmetiky a vyhovíme i velmi náročné klientele.

Protože chceme naší kosmetiku přiblížit i Vám, našim klientům, rozhodli jsme se od října 2012 spustit nový internetový obchod Nara E-shop, kde si můžete zakoupit čistě přírodní a ručně vyrobenou kosmetiku nejen z České Republiky, ale i jiných zemí světa. Produkty všech značek nejsou testovány na zvířatech, jsou bez konzervačních látek a bez barviv. Dodáváme nejen pro běžné spotřebitele, ale i pro kosmetické a wellness/spa salony.

Dopřejte sobě i svým blízkým jen to nejlepší a nakupujte právě v Nara E-shopu.

Partnerem svatební agentury GaPe je salon IN

Každá nevěsta musí být krásná v každém detailu. Každá nevěsta musí být krásná v každém detailu. Poraďte se s našimi odborníky nad stylem svatebního účesu, úpravy nehtů a vhodným make-upem. Partner naší svatební agentury GaPe je Salon IN – kadeřnictví a nehtové studio Čimelice.

Svatební šaty

Ať už princeznovský styl nebo extravagantní šaty, s naším partnerem Salonem Agnes nešlápnete vedle.

Snubní prsteny

Snubní prsteny nikdy nechybí na žádné svatbě a je nutné promyslet si, jak by měly vypadat. Vždyť je to šperk na celý život. Vybereme pro Vás vhodné zlatnictví, kde si můžete buď vybrat z nabízených kolekcí, nebo si prsten dokonce navrhnout. Vzkaz na vnitřní straně prstenu je samozřejmostí. Snubní prsteny jsou nejčastěji vyráběny z bílého nebo žlutého zlata, oceli nebo kombinací těchto kovů.

Svatební květiny

Naše svatební agentura GaPe spolupracuje jen s těmi nejlepšími. Naši fóristé jsou certifikovaní profesionálové, kteří se zabývají výhradně svatební floristikou. Květiny jsou důležitou součástí výzdoby každé svatby. Vhodně zvolené květinové aranže dokážou dobře podtrhnout atmosféru místa svatebního obřadu i hostiny.

Doprava svatebčanů

Doprava svatebčanů a přemisťování z místa na místo je velmi náročný úkol. Dokážeme zařídit netradiční vozidla i organizaci kolony aut mezi jednotlivými místy. Z domu na svatební obřad, z obřadu na svatební hostinu. Vyberte si, jakou svatbu chcete a my Vám zařídíme dopravu – moderní svatba si žádá limuzínu nebo luxusní vůz, romantická svatba pak kočár tažený koňmi, a nebo byste raději hasičský vůz? Dejte nám inspiraci, my to pro Vás zařídíme.

Svatební fotograf

Fotografie svatebního dne zachycují jeden z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Plně si uvědomujeme důležitost těchto chvil. Spolupracujeme s vysoce profesionálními fotografy, kteří plní všechny přání a požadavky našich zákazníků. Vždy sjednáme osobní schůzku s fotografem, kde se seznámíme s prostředím svatby, Vašimi požadavky a představami. Vaše svatební fotografie Vám vydrží na pořád, neberte je na lehkou váhu.

Svatební video

Nejen fotografie, ale také video nám připomíná ten den s velkým D. Ve spolupráci s agenturou Magic Pictures Vám zajistíme svatební video z celého dne. Zajistíme, aby kameraman přesně věděl, koho, kdy a jak natáčet. Veškeré detaily se budou řídit Vašimi přáními.

Svatební dorty, zákusky, cukroví

Svatební dort je ozdobou každé svatební tabule. V současnosti jsou dorty skutečným uměleckým dílem a jsou součástí svatebního designu. Ke svatebnímu dortu patří svatební koláčky a zdobené výslužky, které okouzlí hosty.

 • svatební dorty
 • svatební koláčky, výslužky, ostatní cukroví, cukroví pro diabetiky či dětské zákusky
 • české originální svatební výslužky v podobě luxusních čokoládových pralinek
 • čokoládovou fontánu
svatebni-dort-dvou-patrovy-cokoladovy-jahodysvatebni-dort-tri-patrovy-bily-fialovysvatebni-dort-netradicni-kulaty-masle

Naším partnerem je Monroe Caffee a Monroe city Caffee Blatná a Písek, která pro Vás připraví celou škálu svatebního cukroví dle Vašich přání. Celý proces od objednávky po jejich předání je pod dohledem naší svatební specialistky. Svatební cukroví, dort či výslužku pro Vás doručíme na stanovené místo chladícím vozem. Zajistíme pro Vás také uskladnění a následné porcování. V případě dodání svatebního dortu se složitou konstrukcí doporučujeme využít služeb porcování profesionálních cukrářů.

Zapůjčení inventáře – stoly, židle, potahy, párty stany, altány…

Na Vaši svatbu Vám zajistíme zapůjčení inventáře – kompletní zázemí pro Váš svatební den. Potahy na židle, slavobrány, stoly, židle, párty stany, altány i ozvučení. Ať už plánujete svůj svatební den venku nebo uvnitř, vždy pro Vás zajistíme to nejlepší. Trendem pro letní období jsou svatby na holé louce nebo na zahradě. Naším partnerem je agentura Zahradní párty, která zařídí vše potřebné pro venkovní svatby.

logo-zahradni-partyreference-vyzdoba-stanu-na-hostinu

Svatební hudba na obřad, hostinu

 • Hudba na svatební obřad, hostinu

Živá nebo reprodukovaná hudba je nedílnou součástí každé svatby. Pomůžeme Vám vybrat hudební doprovod dle Vašeho vkusu a stylu svatby. Klasická hudba na obřad a podkladová hudba při hostině.

Svatební kvartetosvatebni-hudba-ziva

Vyberte si z širokého repertoáru populárních, klasických i filmových skladeb tu pravou hudbu pro Váš jedinečný den. Máte-li specifické přání, které není na repertoáru, neváhejte nám je sdělit, uděláme vše proto, abyste si svatební den užili i se svou oblíbenou hudbou. Svatební kvarteto ladí své doplňky vždy ve stylu svatby. Poslechněte si ukázku naší tvorby při skladbě Tears in Heaven.

 • Hudba k tanci a poslechu na svatební párty

Nic nerozproudí zábavu tak, jako správně zvolená živá kapela, která zahraje hity pro všechny věkové kategorie. Pomůžeme Vám vybrat hudební doprovod dle Vašeho vkusu a stylu svatby. Živá kapela podle Vašeho stylu na večerní párty, DJ, Karaoke, moderátor – vše, co si budete přát.

Forte.kapelka.cz

Skupina Forte nabízí hudbu vhodnou pro taneční zábavy, plesy, maturitní večírky, svatby, rauty, přátelská posezení a rodinné oslavy.

svatebni-hudba-veselice-tanec-party

Svatba s cizincem nebo v zahraničíSvatební překlady Andělín lingua jazyková škola

Pokud snoubenec (snoubenci) nemluví nebo nerozumí česky, je při prohlášení o uzavření manželství nutná přítomnost soudního tlumočníka. Bez přítomnosti tlumočníka nelze prohlášení o uzavření manželství učinit. Tlumočník se podepisuje na “Protokol o uzavření manželství” a prokazuje svoji totožnost matrikáři.

Dokážeme pro Vás zařídit soudní překlady z cizího či do cizího jazyka, včetně soudního ověření a notářsky ověřených kopií. Naším partnerem je agentura Andělín Lingua, překladatelská společnost zaměřující se přímo na svatební překlady. Andělín Lingua zajistí soudního tlumočníka k svatebnímu obřadu. Zaměstnanci agentury jsou Vám k dispozici také v řešení formalit souvisejících se svatbou v zahraničí.

Masáž a relax před svatboumoje masáže Radlice Praha - masáže před svatbou

Blíží se svatební den a nervozita nabírá na intenzitě – doporučujeme Vám relaxovat a nechat se hýčkat. Napětí a tenze se nejlépe zbavíte při masáži. Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vás stresu a napětí zbaví. Připravili jsme pro Vás proto nabídku relaxace, kterou určitě oceníte. Partnerem svatební agentury GaPe je – MOJE MASÁŽ – RADLICE Praha.

Show na svatbě

Venkovní svatební veselí je velmi oblíbené hlavně v letních měsících. Dejte svým hostům pořádnou show na vlastní svatbě. Oblíbeným vystoupením je světelná Fireshow a lightshow. Naším partnerem je Tekknikal Hard Cirkus, skupina, která vznikla v roce 2008 a specializuje se na vystoupení na workshopech, dětských dnech, svatbách a podobných akcích. Podívejte se na jedno z našich vystoupení: http://www.youtube.com/watch?v=x3hRQ5WwaWQ

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.