Organizace svatby

Pomoc s organizací svatby od svatební agentury GaPe

Svatební agentura GaPe pro Vás dokáže naplánovat každý krok Vašeho svatebního dne. Kontaktujte nás a domluvte si s námi první nezávaznou konzultaci ZDARMA. Zde nám řeknete svá přání, sny a požadavky a my Vám předložíme návrh celého svatebního dne.

Ať už plánujete Vaší svatbu za 30.000 nebo 300.000,- Kč, vždy dodržíme Váš stanovený rozpočet.

Pro každý krok pro Vás máme připravené tipy a osvědčené dodavatele, kteří Vám na naše doporučení poskytnou slevu až 15 %.

Svatební menu, květiny a dekorace, svatební šaty, boty a doplňky, svatební fotograf či kameraman, svatební oznámení, snubní prsteny, svatební dort a koláčky, doprava svatebčanů, ubytování, svatební hostina a večírek, svatební cesta, formality a tradice – to vše pro Vás zařídí svatební agentura GaPe.

Doporučíme Vám místo obřadu a k němu vhodnou lokalitu pro hostinu podle Vašich představ a z každé oblasti vhodného dodavatele přesně pro Vás .

Poradíme Vám, kde se dá ušetřit a kde bychom to nedoporučovali tak, aby Váš svatební den byl dokonalý.

Vypracujeme Vám harmonogram svatebních příprav tak, abyste na nic nezapomněli. Pomůžeme Vám sestavit přibližný rozpočet svatby a harmonogram svatebního dne. Abyste se ve svůj svatební den nemuseli o nic starat, přenecháme Vám našeho svatebního koordinátora, který za Vás pohlídá vše od příjezdu hostů na obřad přes vítání hostů, jejich zábavu, Vaše ANO i rozdávání výslužky po skončení svatební hostiny a veselice.

Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem, první nezávazná konzultace je pro Vás ZDARMA