Snubní prsteny

Bez snubních prstenů není svatba. Snubní prsteny jsou každodenním důkazem Vašeho sňatku.

K výrobě snubních prstenů se nejčastěji používá žluté či bílé zlato, v současnosti tako chirurgická ocel. Prsteny jsou často zdoby zirkony, brilianty a v dražší variantě i diamanty.

 

logo

P1010307Věnujeme se výrobě šperků na zakázku z damascénské oceli (damasteel) a chirurgické oceli. Naší prioritou P1000309je jedinečnost a originalita každého šperku, který ručně kováme v našem ateliéru každému zákazníkovi na míru. Za svou prací si plně stojíme, a proto Vám můžeme ke každému šperku poskytnout doživotní záruku a servis zdarma.

Veškeré části našich šperků pochází z naší dílny a to i např. motýlek a tyčka k našim náušnicím z damascénské oceli i chirurgické oceli.

P1000587Na Vaše přání je možné zhotovit šperky, které nejsou v běžné nabídce, jako např. manžetové knoflíčky, náramky, náhrdelníky, spony na kravatu apod. Nápadům se u nás meze nekladou.

A v čem jsme unikátní? Jako jediní dokážeme udělat šperky ze dvou kusů damascénské oceli. Toto zejména používáme při výrobě zásnubních prstenů, které se skládají z různě tvarovaného kroužku a kalíšku, v kterém je usazen drahý kámen.

P1000604P1000569P1000729

logo1429540522_ZASNUBNI-PRSTEN-BISAKU-C39 Bisaku-google_plus

Věříme, že zásnubní a snubní prsteny neslouží pouze jako podklad k uzavření manželství, jejich symbolika je pro nás ukotvena mnohem hlouběji. Každý prsten, který vyrobíme, se stane pomyslným uchovatelem těchto vzpomínek. Vnímání lásky, představy o ní a o štěstí má každý z nás jiné, zůstává však víra v přetrvání tohoto nádherného citu.

 

4-cz

   Zabýváme se výrobou snubních prstenů a šperků. Sortiment, který nabízíme, Vás jistě upoutá svou jedinečností a kvalitou. Snubní prsteny jsou standardně vyráběny ze 14ti karátového zlata o ryzosti (585/000). Naše společnost má dlouholetou tradici ve výrobě zlatých šperků a snubních prstenů. Začal ji můj otec, Stanislav Šulek st., když jako zlatník nastoupil v roce 1958 do podniku Zlatokov Trenčín. Svou šikovností a poctivostí se vypracoval mezi uznávané zlatníky. Otcovy zkušenosti spolu s více než dvaceti lety vlastní poctivé práce a neustálého zdokonalování přinesly své ovoce – můžeme Vám poskytnout nejkvalitnější práci, o níž se přesvědčuje stále více spokojených zákazníků.

   Navrhněte si svatební prsteny a my Vám je vyhotovíme za bezkonkurenční cenu.
Jedině ruční výroba za pomoci nejkvalitnějších strojů a zařízení zaručí ten správný šperk na celý život. Tým špičkových zlatníků je naší zárukou.

kalas 20140804_02 20151120_03

Zabýváme se převážně zakázkovou výrobou originálních šperků ze zlata, stříbra, platiny, chirurgické oceli a chirurgické oceli s ručně vkládaným zlatem a brilianty. Dále realizujeme rekonstrukce starých pamětních šperků a opravy běžných šperků. Snažíme se realizovat nejen nápady své, ale také přání a představy svých zákazníků. Navrhujeme a vyrábíme jak šperky pro všední nošení, designové a elegantní, tak šperky tématické s motivem sportovním, dále šperky klubové nebo pamětní.

 

Výstřižek

Zlatnictví Janka vzniklo v roce 1999, původně pouze jako dílna pro výrobu a opravy zlatých a stříbrných šperků. V roce 2001 jsme firmu rozšířili o obchod v Petrské ulici, kde nás v srpnu 2002 postihla povodeň. Proto jsme museli změnit místo a tři roky jsme působili na Skalce v Praze 10. Dnes nás najdete opět blíž středu Prahy a to konkrétně v Karlíně, Sokolovské ulici 34/5, přímo proti stanici metra Florenc.

Na internetu nabízíme své služby od roku 2004 na adrese www.zlatnictvijanka.cz. První internetové stránky pro nás vytvořila firma ET NETERA, a.s. (www.etnetera.cz) a 1st Design. Nové stránky, které jste právě navštívili vytvořila firma AUDREY software (www.audrey.cz).

Základním pravidlem naší práce je osobní přístup ke každému klientovi, abychom snáze mohli splnit jakékoliv vaše představy a nabídnout vám hotový šperk či hodinky nebo vytvořit šperk, který bude podtrhovat vaši osobnost.

378 logo (1) R9237s_01

Slušnost, poctivost a víra v poctivé řemeslo jsou hodnoty, kterými se již více jak patnáct let řídíme, a které daly základy našemu zatím úspěšnému příběhu.

„Pocit z dobře odvedené práce a spokojený zákazník je pro nás vším, ne jen prázdná fráze“

Naše otevřenost novým věcem nám dává snahu přizpůsobit se jakémukoliv Vašemu přání.

Nabídku snubních a zásnubních prstenů neustále zdokonalujeme, jak po stránce designu a kvality zpracování, tak i dle Vás – našich zákazníků.

Jsme tu stále. Pro Vás, kteří jste si již cestu k nám našli, i pro Vás, kteří teprve přijdete. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich produktů a služeb.

Těšíme se na Vás v našich prodejnách v Praze, Brně a Bratislavě nebo v našem e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.