Snubní prsteny

Bez snubních prstenů není svatba. Snubní prsteny jsou každodenním důkazem Vašeho sňatku.

K výrobě snubních prstenů se nejčastěji používá žluté či bílé zlato, v současnosti tako chirurgická ocel. Prsteny jsou často zdoby zirkony, brilianty a v dražší variantě i diamanty.

Navrhněte si svůj vlastní prsten – ať už čistý materiál, tak se zdobením kamínků či rytiny, dokážeme zařídit, že Vaše snubní prsteny budou ve Vašem designu.

Naše svatební agentura GaPe, aby vnitřní strana prstenů byla opatřena textem, který si sami vyberete – Vaše jména, datum svatby či tajná znamení.

Výstřižek

  • Zajistíme pro Vás kvalitního výrobce snubních, ale i zásnubních prstenů
  • Zajistíme Vám individuální konzultaci se zlatnictvím i s poradenstvím nad materiálem a designem Vašich snubních prstenů

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA a my Vám poradíme nejen nad výběrem snubních prstenů.

 

logo

P1010307Věnujeme se výrobě šperků na zakázku z damascénské oceli (damasteel) a chirurgické oceli. Naší prioritou P1000309je jedinečnost a originalita každého šperku, který ručně kováme v našem ateliéru každému zákazníkovi na míru. Za svou prací si plně stojíme, a proto Vám můžeme ke každému šperku poskytnout doživotní záruku a servis zdarma.

Veškeré části našich šperků pochází z naší dílny a to i např. motýlek a tyčka k našim náušnicím z damascénské oceli i chirurgické oceli.

P1000587Na Vaše přání je možné zhotovit šperky, které nejsou v běžné nabídce, jako např. manžetové knoflíčky, náramky, náhrdelníky, spony na kravatu apod. Nápadům se u nás meze nekladou.

A v čem jsme unikátní? Jako jediní dokážeme udělat šperky ze dvou kusů damascénské oceli. Toto zejména používáme při výrobě zásnubních prstenů, které se skládají z různě tvarovaného kroužku a kalíšku, v kterém je usazen drahý kámen.

P1000604P1000569 P1000729

 

4-cz

   Zabýváme se výrobou snubních prstenů a šperků. Sortiment, který nabízíme, Vás jistě upoutá svou jedinečností a kvalitou. Snubní prsteny jsou standardně vyráběny ze 14ti karátového zlata o ryzosti (585/000). Naše společnost má dlouholetou tradici ve výrobě zlatých šperků a snubních prstenů. Začal ji můj otec, Stanislav Šulek st., když jako zlatník nastoupil v roce 1958 do podniku Zlatokov Trenčín. Svou šikovností a poctivostí se vypracoval mezi uznávané zlatníky. Otcovy zkušenosti spolu s více než dvaceti lety vlastní poctivé práce a neustálého zdokonalování přinesly své ovoce – můžeme Vám poskytnout nejkvalitnější práci, o níž se přesvědčuje stále více spokojených zákazníků.

   Navrhněte si svatební prsteny a my Vám je vyhotovíme za bezkonkurenční cenu.
Jedině ruční výroba za pomoci nejkvalitnějších strojů a zařízení zaručí ten správný šperk na celý život. Tým špičkových zlatníků je naší zárukou.

Výstřižek

Zlatnictví Janka vzniklo v roce 1999, původně pouze jako dílna pro výrobu a opravy zlatých a stříbrných šperků. V roce 2001 jsme firmu rozšířili o obchod v Petrské ulici, kde nás v srpnu 2002 postihla povodeň. Proto jsme museli změnit místo a tři roky jsme působili na Skalce v Praze 10. Dnes nás najdete opět blíž středu Prahy a to konkrétně v Karlíně, Sokolovské ulici 34/5, přímo proti stanici metra Florenc.

Na internetu nabízíme své služby od roku 2004 na adrese www.zlatnictvijanka.cz. První internetové stránky pro nás vytvořila firma ET NETERA, a.s. (www.etnetera.cz) a 1st Design. Nové stránky, které jste právě navštívili vytvořila firma AUDREY software (www.audrey.cz).

Základním pravidlem naší práce je osobní přístup ke každému klientovi, abychom snáze mohli splnit jakékoliv vaše představy a nabídnout vám hotový šperk či hodinky nebo vytvořit šperk, který bude podtrhovat vaši osobnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.