Svatební agentura Gape – svatba podle Vašich představ

Svatební agentura Gape – dokážeme Vám pomoci ať už s plánováním, realizací nebo obojím. Naše agentura se soustředí jak na svatby na klíč, tak i na dílčí části. Dokážeme od A do Z vymyslet, jak by mohla Vaše svatba vypadat, ale také Vám můžeme jen vybrat vhodné svatební menu.

Kontaktujte nás a setkáme se na první nezávazné konzultaci ZDARMA, kde Vás seznámíme s naší agenturou, ukážeme Vám naše realizace svateb a od Vás si vyslechneme Vaší představu. Na základě Vaší představy zpracujeme návrh svatby a Vy si vyberete, zda jsme pro Vás ten správný partner.

Váš svatební den by měl být jen Váš – to znamená, že byste si jej měli užít, nikoliv propracovat. I když myslíte, že máte vše vymyšlené, poraďte se s námi a zjistíte, že je spousta maličkostí, které Vás ani nemuseli napadnout.

Kam umístit svatební dary, kde budou bydlet všichni svatební hosté nebo zařídit vázu na svatební kytici po obřadu. Je spousta maličkostí, které můžete minout. Poraďte se s námi a my Vám vystrojíme svatbu podle Vašeho rozpočtu tak, aby každý detail byl domyšlený.

Na nezávazné konzultaci ZDARMA nám řeknete vizi své svatby nebo detaily, které neumíte vyřešit. Dokážeme realizovat svatby od jednotlivých úkonů po kompletní svatby na klíč.