Svatební agentura GaPe services

Svatební agentura GaPe services

Děkujeme, že jste navštívili stránky naší svatební agentury GaPe. Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která pro Vás zajišťuje svatby, jejich plánování, přípravy a realizace. Svatební agentura GaPe Services se zaměřuje na svatby na klíč, poradenství v plánování, pomoc, zajištění dodavatelů, koordinaci a organizaci svateb, půjčovnu dekorací, květinovou výzdobu a všechno, co je k pořádné svatbě potřeba vymyslet a zařídit. Dále se také zaměřujeme na svatební legislativu a poskytujeme svatebně právní poradenství.

Neváhejte nás kontaktovat ani v případě, že jste se rozhodli si vše před svatbou chcete zorganizovat sami. Můžeme Vám pomoci s koordinací jen ve svatební den a Vy si ho budete moci užít a starosti přenechat nám…obrazek4

Naší předností je spolupráce s certifikovanými floristy, kteří se zaměřují převážně na svatební floristiku. Dále vlastní oddělení: svatební právní poradenství a svatební design. Díky tomuto spojení pro Vás dokážeme ušetřit jak drahocenný čas, tak Vaše finance. Pozvěte se na svou vlastní svatbu – to je heslo, které pro Vás vyznáváme. Vy nám prozradíte Vaše přání a požadavky a my se o vše postaráme. První nezávazná konzultace je pro Vás připravena ZDARMA – zde nám řeknete, jak byste chtěli trávit svůj svatební den a my Vám nabídneme, jak ho pro Vás zajistit. První nezávazná konzultace vždy probíhá na Vámi vybraném místě – v pohodlí Vašeho domova či oblíbené kavárny nebo v naší kanceláři.

Chcete znát cenu Vaší svatby nebo si přejete svatbu na klíč? Neváhejte nás kontaktovat, ozveme se Vám zpět.

  • Jméno:
  • Email:
  • Zpráva:
  • Opište kód z následujícího obrázku:captcha

Svatební agentura GaPe:

GaPe SERVICES, s.r.o. – nejsme plátci DPH

GaPe BUSINESS, s.r.o. – jsme plátci DPH