Svatební dorty, koláče

Svatební dort, cukroví, výslužky

svatební dorty Svatební dort je ozdobou každé svatební tabule. V současnosti jsou dorty skutečným uměleckým dílem a jsou součástí svatebního designu. Ke svatebnímu dortu patří svatební koláčky a zdobené výslužky, které okouzlí hosty.

  • svatební koláčky, výslužky, ostatní cukroví, cukroví pro diabetiky či dětské zákusky
  • české originální svatební výslužky v podobě luxusních čokoládových pralinek
  • čokoládovou fontánu

 

 

unnamed

2  2016-07-16_14-07-29 2016-08-20_12-32-59

Jsme nadšenci do pečení. Dáváme si záležet jak na vzhledu dortíku, tak na chuti, to je pro nás zárukou, že konzumenti dortíků se stále vracejí. Svatebním dortíkem to začíná, následují křtiny, oslavy narozenin, výročí a posléze dortík ke zlaté svatbě. Podle vašeho požadavku a chuti jsme schopni vytvořit dílko dle vaší představy. Moc se těšíme na realizaci vašeho vysněného dortíku.

 

 

 

  • VýstřižekAnna Magdaléna – lidé, pro které je slovo cukrářství základem poctivé práce. S pečlivostí našich babiček připravujeme, sladké dobroty, které okouzlí nápaditým vzhledem a lahodnou chutí dosaženou dlouholetým sbíráním základních receptů bez použití instantních přípravků. Jsme cukráři, stále ještě používáme vejce, máslo, mouku a lahodnou smetanu a věříme, že vynaložené úsilí se nám zúročí v podobě spokojených zákazníků.

extravagantni-06 extravagantni-12extravagantni-03

 

Kontaktujte nás a domluvte si s námi první nezávaznou konzultaci ZDARMA. Zajistíme pro Vás nejen veškeré svatební cukroví, dorty, koláčky či výslužku, ale také třeba celou svatbu na klíč.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.