Svatební fotograf

Fotografie svatebního dne zachycují jeden z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Plně si uvědomujeme důležitost těchto chvil. Spolupracujeme s vysoce profesionálními fotografy, kteří plní všechny přání a požadavky našich zákazníků. Vždy sjednáme osobní schůzku s fotografem, kde se seznámíme s prostředím svatby, Vašimi požadavky a představami. Vaše svatební fotografie Vám vydrží napořád, neberte je na lehkou váhu.

DSC_3477PS

 

 

 

   LOGOx147_0148094_w123_0262

Mezinárodně působící fotograf Milan Zářecký sídlí v České Republice a poskytuje služby po celém světě. Často se účastní fotografických soutěží a seminářů s nejlepšími světovými fotografy. Neustále se snaží zlepšovat ve svém oboru jako umělec. Díky tomu je respektovaný mezi svými kolegy a milovaný jeho klienty. Nechte Milanovy fotografie s Vámi žít.

 

 

 

 

 

VýstřižekVýstřižek

Jmenuji se Pavlína Jáchimová a pocházím z malé vesničky v Západních Čechách. Střední uměleckoprůmyslovou školu jsem vystudovala v Ústí nad Orlicí a dále promovala na Západočeské univerzitě v Plzni z dějin umění, grafického designu a umělecké fotografie.

Profesionálně fotit jsem začala v roce 2011 a i když jsem měla možnost projít např. školením reportážní fotografie s mistrem oboru v Čechách, Janem Šibíkem, zamilovala jsem si focení svateb, portrétů a dětí.

Ve volné tvorbě se věnuji makrofotografii, fotografii zvířat a ráda vymýšlím a realizuji své fotoprojekty. Velmi oblíbeným se stal projekt “Balet” – v nehostinném prostředí Pražského sídliště fotím krásné baletky v neuvěřitelných pózách. Nejde však o typické taneční foto, ale o zachycení lásky k baletu. Hned první fotografie tohoto projektu jsem pořídila s jednou z největších osobností českého baletu, nositelkou ceny Thálie, Ivonou Jeličovou, sólistkou baletu Národního divadla Brno.

 

 

 

 
wizard_clientJmenuji se David Faic a poskytuji fotografické služby v Táboře a okolí. Nabízím focení svateb, maturitních plesů, party, soukromých akcí, večírku apod. Tvořím interiérové i exteriérové fotografie. V případě interiérového focení mám k dispozici plně vybavený ateliér. Nabízím také produktové focení. Všechny fotografie retušuji a profesionálně upravuji dle přání
dsc_0347dsc_0319
 

 

 

 

 

 

292257-13531287-1365671083_RadekFoucek-LOGO

Najdete Nás v Sedlčanech v ulici Sukovo náměstí (Pod lékárnou Bílý Lev).

Nabízíme komplexní služby fotoateliéru.

Ateliér si můžete i pronajmout

 

Radek Fouček se profesionálnímu focení věnuje již několik let. Má rád veselé, pozitivní lidi a kde jinde je jich tolik pohromadě, než na svatbě? I proto se Radek hlavně zaměřuje na svatební fotografii.

Někdo pracuje tak nějak „na pozadí“, ani nevíte, že tam je, Radek je ale přesný opak, stane se součástí Vašeho svatebního dne. U focení Vás rozesměje a odreaguje natolik, že úsměvy na fotkách budou přirozené a nijak strojené. 

 

Trend fotografování svatby pro rok 2015!

V současné době se klade důraz na originalitu a kreativitu. Mnoho párů volí fotografování na netradičních místech a zachycení tzv. momentek, které více vyjadřují atmosféru samotné svatby. Dokážeme vystihnout, kdy je ten správný moment pro stisknutí spouště a zajistíme Vám kvalitní a originální fotoalbum, které pro Vás zůstane veselou na Vaši svatbu vzpomínkou po celý život.

Zajistíme pro Vás:

  • profesionálního fotografa
  • osobní schůzku s fotografem – seznámení, požadavky, představy
  • profesionálně zpracovaný záznam Vaší svatby na DVD či Blue ray s potiskem svatební fotografií
  • výrobu svatebního alba či svatební knihy

Kontaktujte nás a domluvte si první nezávaznou konzultaci ZDARMA. Zajistíme pro Vás nejen fotografie, ale třeba i celou svatbu na klíč.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.