Svatební hudba

Velmi důležitou součástí Vašeho svatebního dne je také hudba, která podkresluje atmosféru tohoto vyjímečného dne. Je důležité myslet jak na hudbu u samotného svatebního obřadu, tak také na doprovodnou hudbu ke slavnostní hostině a následné zábavě a především k tanci. Možností, co si zvolit, je mnoho a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu pravou.

Hudba k obřaduIMG_01171

Pokud je Vaše svatba na radnici, na zámku, v kostele…není s hudbou problém. Tato místa mívají zajištěné ozvučení. Je tedy jednoduché domluvit se jakou hudbu byste rádi a vše se zařídí přímo na místě. Pokud ovšem Váš obřad probíhá na nějakém netradičním místě, je třeba myslet na ozvučení obřadu. Netradičním místem je myšlena například zahrada, park či jiné místo pod širým nebem. V tomto případě je většinou problém s připojením elektřiny, ale i zde je několik možností, jak obřad ozvučit. Můžete mít živou hudbu (např. trio hoboj, klarinet, fagot je možno využít jako alternativu živého hudebního doprovodu ke svatebnímu obřadu.) či reprodukovanou hudbu, kterou pro Vás svatební agentura GaPe ráda zajistí.

4601-logo-svatebni_kvarteto_-_ruzove_text

Jsme smyčcové kvarteto složené ze studentů a absolventů Pražské konzervatoře a specializujeme se na produkce při svatebních obřadech a hostinách. Hrajeme rádi jak klasiku, tak pop, rock a melodie z filmů. Náš repertoár je tudíž široký a nebudete mít problém si z něj vybrat písně, které byste chtěli na své svatbě slyšet. A kdyby v našem repertoáru náhodou právě vaše oblíbená píseň chyběla, rádi ji pro vás nacvičíme.

rsz_1045  Svatba

 

pl_logo_rw-shaded

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v lidském životě, který by se v ideálním případě neměl opakovat, a proto by i Váš svatební den měl být něčím neopakovatelný. Bavit by se měl každý – od prarodičů až po Vaše kamarády a jejich malé ratolesti. A právě o to se Vám chceme a dokážeme postarat. Kompletně! Hudba k obřadu, píseň na přání k prvnímu novomanželskému tanci, tancovačka s živou kapelou a nakonec s DJ Bedřichem!

partyleaders_41     partyleaders_43-rocknroll_party

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.