Svatební veletrh & Rodina – Písek 13/10/2013

Svatební veletrhy & rodina GaPe – největší svatební veletrh v jihočeském kraji!

Svatební veletrh & Rodina GaPe Písek se koná 13. 10. 2013 v nově zrekonstruovaném kulturním domě v Písku.

Svatební veletrh, který pořádá svatební agentura GaPe Vás provede nespočetnými možnostmi, jak obohatit Vaši svatbu. Stačí jen navštívit prostory krásného kulturního domu a nechat se unést představením, které je pro Vás připraveno.

Svatební veletrh & Rodina GaPe Písek je zaměřen nejen na svatbu jako takovou, ale zabývá se i otázkou rodin s dětmi. Nemálo párů se v současné době rozhodne učinit onen krok již po založení rodiny, tedy mají ztíženou cestu s vymýšlením programu pro své ratolesti. Na svatebním veletrhu GaPe bude program přizpůsoben také těmto párům. Zřízení detského koutku s hlídáním, kdy rodiče si mohou projít celý veletrh a o jejich dítě bude postaráno je samozřejmostí.

 

Na veletrhu však bude k vidění věcí spoustu. Mnoho svatebních agentur, květinových agentur, služeb, které si před plánováním svatby ani neumíte představit a až na ně přijde, začnete litovat, že jste o nich nevěděli. Díky mnohaletým zkušenostem pořádající svatební agentury GaPe bude program pro diváky velmi pestrý. Módní přehlídky, velké show a další doprovodné programy, kterými bude provázet zkušený moderátor mohou být jen malými lákadly pro všechny návštěvníky.

Navštivte Svatební veletrh & Rodina GaPe Písek a zjistěte, že si svoji svatbu můžete užít.

Veškeré informace naleznete na www.gapeveletrhy.cz.

SVATEBNÍ VELETRH & RODINA více na Gapesvatby.cz

13.10. 2013 – Kulturní dům Písek

Podzim 2013