Svatební veletrh & Rodina Strakonice 26.5.2013

Svatební veletrh & Rodina Strakonice 2013

Navštivte Svatební veletrh, který pořádá svatební agentura GaPe pod záštitou města Strakonice a nechte se inspirovat při přípravě Vaší svatby.

V krásných hradních prostorách budete mít možnost shlédnout současné trendy ve svatebních šatech, květinových aranžmá, svatebních doplňcích, svatebním cukroví, účesech, líčení a dalších drobnostech, které udělají Váš velký den neobyčejný. V průběhu dne Vás také budou bavit módní přehlídky, show a další zajímavý doprovodný program, který bude moderovat miss 2003 Lucie Křížková Váchová.

 

 

 

Unikátní spojení svatby a rodin s dětmi vychází z dlouholetých zkušeností pořádající agentury GaPe. V dnešní době není výjimkou, že se pár rozhodne vzít až po založení rodiny a má tudíž přípravy ztíženy o vymýšlení programu pro své ratolesti. Párům, které přemýšlí, jak na svatbě zabavit děti své nebo děti známých, nabídne veletrh cenné rady a inspiraci. Samozřejmostí je zřízení dětského koutku s hlídáním, takže si rodiče mohou projít celý veletrh a o jejich dítě bude postaráno.

Zpříjemněte si a ulehčete plánování Vašeho velkého dne. Načerpejte inspiraci od profesionálů v oboru. Svatební veletrh & Rodina Strakonice je tu pro Vás.