Svatební video

Nejen svatební fotografie, ale také video nám připomíná ten den s velkým D. Ve

logo

Magic Pictures

První otázkou pro snoubence by mělo být, kolik vzpomínek ze svatebního dne by video mělo obsahovat. Podle toho si můžete z naší nabídky vybrat určitý balíček. Před natáčením svatebního dne preferujeme osobní schůzku se snoubenci. Na ní je dobré probrat pro nás důležité informace o vašem svatebním dnu, abychom žádný důležitý okamžik nepromeškali. Jde především o harmonogram dne, seznámení se s místem příprav, obřadu a hostiny, ale také tras přesunu. Jsme schopni se například na přípravy nevěsty a ženicha rozdělit a každý natáčet na jiném místě. Ve váš důležitý den se snažíme co nejméně rušit průběh harmonogramu. Nezasahujeme násilně do vašich jedinečných momentů, pouze je pozorujeme skrz objektiv kamery.

Podívejte se na ukázku práce svatební agentury GaPe a agentury Magic Pictures:

Toto svatební video bylo pořízeno agenturou Magic Pictures na svatbě Michala a Markéty, dne 8. 9. 2012. Svatební agentura GaPe byla přizvána k organizaci a koordinaci celého svatebního dne.svatební ceník

Svatební agentura Gape Vám pomůže s přípravou svatby, zajistí svatebního koordinátora, který bude instruovat nejen svatebního fotografa, ale také svatebního kameramana.

Kontaktujte nás a domluvte si první nezávaznou konzultaci ZDARMA. Řeknete nám své představy a přání a my je dokážeme zrealizovat.

Ceny svatebního videa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.