Účastníme se kurzů pro svatební koordinátory

Co obnáší organizace svatby si jen málokdo, který svatebním obřadem neprošel, neumí představit. Většina mladých lidí vidí krásnou nevěstu a šviháckého ženicha, ale co stojí za jejich šarmem, ví už potom jenom svatební koordinátor. Zaměstnanci svatební agentury Gape se školení účastní.

Školený koordinátor svatby

Díky skvělému nápadu svatebního studia Svatby.cz vznikl koncept pro pořádání kurzů pro svatební koordinátory. Prvního kurzu pro svatební koordinátory se zúčastnilo Svatební studio GaPe, které tak rozšiřuje schopnosti svých již tak dost zkušených pracovníků a po této jedné zkušenosti doporučuje uspořádání dalších kurzů pro pokročilé i začátečníky.

Díky své teoretické, ale i praktické části se mohou začátečníci dozvědět, jaká úskalí je mohou při organizaci svatby čekat a zároveň se dozví pár návodů, jak se problémům vyvarovat nebo jak je následně řešit. V diskuzní části, kterou vedou svatební koordinátoři studia Svatby.cz, Martin, Magda, Karin a Zdeňka se můžete dozvědět řešení malicherných i závažnějších problémů, které se na svatbě běžně stávají.

Profesionální organizátoři svateb z Gape

Svatební studio GaPe má více jak desetiletou tradici v pořádání svatebních obřadů, hostin i slavnostních párty, oživení s jinými profesionály však vždy vítá a předávání zkušeností dokáže podpořit růst svatebních agentur na trhu.

Nápad je tak dobrý, že jeden kurz nestačí.

Nikdo nemůže ve svůj svatební den myslet úplně na všechno. Díky svatebním koordinátorům však můžeme většinu věcí vypustit z hlavy. Nebylo by proto dobré mít více profesionálních koordinátorů a pomocníků při našem slavném dnu? Nebylo by dobré zorganizovat více kurzů a zaměřit se třeba na začátečníky, pokročilé nebo dokonce na majitele agentur?

Třeba se povede zvednout počet svateb ročně jenom proto, že služby svatebních koordinátorů budou profesionální, ale samozřejmě dostupné.

Existují i svatební kurzy pro nevěsty.